Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Мирноградський ЗЗСО № 6  не надає додаткових освітніх та інших платних послуг.

У   школі працюють безкоштовні гуртки

- «Козацькі Джури» ( національно-спортивного спрямування), керівник гуртка Паніна О., учитель фізичної культури ЗЗСО № 6 ;

-  «М’яка іграшка»,  «Театральний», заняття в яких проводять керівники гуртків Мирноградського Будинку творчості дітей та юнацтва;

- «Легка атлетика», заняття проводить тренер дитячо-юнацької спортивної школи Лазарєва А.

З листопада 2019 року на базі школи (оренда приміщень відділом молоді та спорту Мирноградської міської ради) функціонує молодіжна платформа «Open space», де проводяться заняття секції боксу ( тренер ДЮСШ Нешин В.), розвивальні заняття з дітьми дошкільного віку.