2020-2021 навчальний рік

На початок 2020-2021 навчального року в школі функціонувало 2 інклюзивних класи ( 4-А, 6-Б), де навчається 3 учнів з особливими освітніми потребами.

Приміщення закладу освіти  (туалети, їдальня, облаштування коридорів, навчальних кабінетів тощо) і територія (доріжки, ігрові та спортивні майданчики тощо) адаптовані до використання всіма учасниками освітнього процесу. Є потреба в облаштування ресурсної кімнати для занять з дітьми з ООП.

Заклад освіти забезпечений асистентами вчителя, практичним психологом, іншими спеціалістами  для реалізації інклюзивного навчання. З дітьми, що мають вади мовлення,  працює вчитель-логопед (сумісник). У закладі освіти забезпечується корекційна спрямованість освітнього процесу. Педагогічні працівники застосовують форми, методи, прийоми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. У школі налагоджено співпрацю педагогічних працівників з питань навчання дітей з особливими освітніми потребами (створення команди психолого-педагогічного супроводу, розроблення індивідуальної програми розвитку тощо). Індивідуальні програми розвитку розробляються за участі батьків.

Заклад освіти співпрацює з Мирноградським міським інклюзивно-ресурсним центром щодо психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Станом на 25 січня 2021 року у Мирноградському ЗЗСО № 6 організовано 1-Б клас з інклюзивним навчанням, де здобувають освіту 2 дітей з ООП. Отже, в закладі освіти функціонує 3 інклюзивних класи, в яких навачється 6 учнів з ООП.

2019-2020навчальний рік

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6  Мирноградської міської ради Донецької області має умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

На початок 2019-2020 навчального року в школі функціонує 3 інклюзивних класи (1-Б, 3-А, 5-Б), де навчається 4 учнів з особливими освітніми потребами.