Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Кадровий склад закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6
Мирноградської міської ради Донецької області станом на 01.05.2020
Кількісний склад педагогічних працівників | Кількість |
Вчителів 1-4 класів | 8 |
Вчителів-предметників | 20 |
Вихователь ГПД | 1 |
Педагог-організатор | 1 |
Практичний психолог, соціальний педагог | 1 |
Вчителі індивідуального навчання | 2 |
З них сумісники | - |
Асистенти вчителя | 2 |
Якісний склад педагогічних працівників | Кількість |
Спеціаліст вищої категорії | 7 |
Спеціаліст першої категорії | 6 |
Спеціаліст другої категорії | 10 |
Спеціаліст | 11 |
Молодший спеціаліст | 1 |
Бакалавр | 1 |
Старший учитель | 1 |
Список педагогічних працівників
закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6
Мирноградської міської ради Донецької області
2020-2021 навчальний рік
| Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Предмет Посада | Педа-гогічний стаж | Рік атестації | Категорія Розряд | Рік курсової перепід-готовки | Примітка |
1 | Гарченкова Людмила Олегівна | Директор школи, вчитель укр. мови та літератури | 23 | 2020 | Спеціаліст вищої категорії | 2019 | |
2 | Філонович Інна Володимирівна | Заступник директора, вчитель інд. навчання | 2 | - | Спеціаліст | 2019 | |
3 | Цвєткова Альбіна Вікторівна | Заступник директора, вчитель укр. мови та літератури | 18 | 2019 | Спеціаліст першої категорії | 2018 | |
4 | Нагорняк Анна Юріївна | Заступник директора, вчитель початкових класів | 16 | 2017 | Спеціаліст першої категорії | 2016, 2020 | |
5 | Бережна Світлана Вікторівна | Вчитель укр. мови та літератури | 21 | 2016 | Спеціаліст першої категорії | 2015 | |
6 | Светлична Юлія Сергіївна | Вчитель укр. мови та літератури | 9 | 2017 | Спеціаліст другої категорії | 2016 | |
7 | Савчук Дар’я Михайлівна | Вчитель заруб. літер. | 13 | 2017 | Спеціаліст другої категорії | 2016 | |
8 | Шелестенко Дар'я Сергіївна | Вчитель рос. мови | 4 | - | Спеціаліст | - | |
9 | Вегера Карина Ігорівна | Вчитель англійської мови | 6 | - | Спеціаліст | - |
|
10 | Ромащенко Марина Андріївна | Вчитель англійської мови | 22 | 2014 | Спеціаліст першої категорії | 2013 | |
11 | Бастирєва Ольга Сергіївна | Вчитель математики | 6 | 2017 | Спеціаліст другої категорії | 2016 | |
12 | Газіна Валентина Василівна | Вчитель математики | 29 | 2016 | Спеціаліст вищої категорії | 2016 | Пенсіон. |
13 | Вовк Наталія Олександрівна | Вчитель інформатики | 8 | 2018 | Спеціаліст другої категорії | 2016, 2017 | |
14 | Тимошенко Людмила Михайлівна | Вчитель історії, правознав. | 47 | 2016 | Спеціаліст вищої категорії | 2017 | Пенсіон. |
15 | Литвинова Світлана Віталіївна | Вчитель географії | 41 | 2018 | Спеціаліст вищої категорії Ст учитель | 2017 | Пенсіон. |
16 | Саакян Діана Нверівна | Вчитель фізики | 0 р. 6 міс. |
|
| ||
17 | Селюкова Надія Олександрівна | Вчитель біології | 11 | 2018 | Спеціаліст другої категорії | 2017 | |
18 | Щербій Вікторія Миколаївна | Вчитель хімії | 29 | 2016 | Спеціаліст вищої категорії | 2019 | |
19 | Пасічник Ірина Петрівна | Вчитель муз.мист., худ.культури | 34 | 2018 | Спеціаліст вищої категорії | 2017 | Пенсіон. |
20 | Паніна Олена Олександрівна | Вчитель фізкультури | 18 | 2016 | Спеціаліст 11 розряд | 2015 | |
21 | Пальчик Олена Леонідівна | Вчитель фізкультури | 20 | - | Спеціаліст |
| |
22 | Токарєва Вікторія Валеріївна | Вчитель початкових класів | 17 | 2013 | Спеціаліст другої категорії | 2012 | |
23 | Ширікова Дар’я Миколаївна | Вчитель початкових класів | 16 | 2017 | Спеціаліст другої категорії | 2016 | |
24 | Полікарпова Дар’я Павлівна | Вчитель початкових класів | 6 | 2020 | Спеціаліст | 2018 | |
25 | Дубова Вікторія Володимирівна | Вчитель початкових класів | 23 | 2020 | Спеціаліст першої категорії | 2019 | |
26 | Боричевська Ольга Іванівна | Вчитель початкових класів | 28 | 2020 | Спеціаліст першої категорії | 2017, 2020 | |
27 | Данченко Ганна Володимирівна | Вчитель початкових класів | |||||
28 | Шпота Тетяна Миколаївна | Вчитель початкових класів | 24 | 2020 | Спеціаліст вищої категорії | 2019 | |
29 | Локошко Наталія Леонідівна | Вчитель трудового навчання та ОТМ | 5 | - | Спеціаліст | ||
30 | Турченко Катерина Андріївна | Практичний психолог, соціальний педагог | 1 | - | Бакалавр | - | |
31 | Кишкань Анастасія Ігорівна | Педагог -організатор | 8 | 2020 | Спеціаліст другої категорії | 2019 | |
32 | Дибова Надія Андріївна | Вихователь ГПД | 29 | 2019 | Спеціаліст першої категорії | 2019 | |
33 | Дашевська Інна Сергіївна | Вчитель індивід. навчання | 7 | 2018 | Спеціаліст другої категорії | 2017 | |
34 | Богданова Валентина Дмитрівна | Вчитель індивід. навчання | 29 | 2014 | Спеціаліст 11 розряду | 2013 | |
35 | Баришник Катерина Миколаївна | Вчитель індивід. навчання | Молодший спеціаліст | ||||
36 | Алямовська Людмила Василівна | Вчитель індивід. навчання | сумісник | ||||
37 | Талькова Євгена Юріївна | Вчитель індивід. навчання | 2016 | Спеціаліст | сумісник | ||
38 | Сікачова Ольга Сергіївна | Асистент вчителя | 12 | 2016 | Спеціаліст 11 розряду | 2014 | |
39 | Россієва Олена Валеріївна | Асистент вчителя | 27 | 2018 | Спеціаліст 11 розряду | 2019 | |
40 | Будзян Наталія Олександрівна | Вчитель англійської мови | 7 | - | Спеціаліст | - | декрет |
41 | Ковтун Марина Юріївна | Практичний психолог, соц.педагог | 8 | 2017 | Спеціаліст другої категорії | 2016 | декрет |
42 | Прокопенко Анна Валеріївна | Вчитель англійської мови | 3 | - | Молодший спеціаліст | - | декрет |